Naši Smerovi

Ovde se možete upoznati sa svim smerovima koje nudi naša škola.

Šumarstvo i obrada drveta

Učenici zanatsko - tehničkog obrazovanja u trajanju od tri godine, školuju se po sistemu Dualnog obrazovanja i izučavaju savremene i stare zanate koji im obezbeđuju sigurno zapošljavanje u firmama u kojima se realizuje praksa ili ih osposobljavaju da sami otpočnu sopstveni biznis.

Saobraćaj

Učenici nakon završenog četvorogodišnjeg školovanja imaju prohodnost na 90% od ukupnog broja fakulteta u Srbiji, a svi učenici koji u našoj školi izučavaju saobraćajna zanimanja imaju besplatnu obuku i polaganje vozačkog ispita za B i C kategoriju ili za VILJUŠKAR.

Mašinstvo i obrada metala