Наши Смерови

Овде се можете упознати са свим смеровима које нуди наша школа.

Шумарство и обрада дрвета

Ученици занатско - техничког образовања у трајању од три године, школују се по систему Дуалног образовања и изучавају савремене и старе занате који им обезбеђују сигурно запошљавање у фирмама у којима се реализује пракса или их оспособљавају да сами отпочну сопствени бизнис.

Саобраћај

Ученици након завршеног четворогодишњег школовања имају проходност на 90% од укупног броја факултета у Србији, а сви ученици који у нашој школи изучавају саобрац́ајна занимања имају бесплатну обуку и полагање возачког испита за Б и Ц категорију или за ВИЉУШКАР.

Машинство и обрада метала