Упис 2019/2020. година.

Одлуком министарства просвете планирано је да Техничка школа у Ћуприји школске 2019/2020. године упише четири одељења:

1. Техничар друмског саобраћаја у трајању од 4 године,
  2. Техничар унутрашњег транспорта у трајању од 4 године,
  3. Возач моторних возила у трајању од 3 године,
  4.  Бравар-заваривач 15 ученика и Механичар моторних возила 15 ученика дуално у трајању од 3 године

• Конкурс за упис у први разред средњих школа школске 2019/2020. године на територији Републике Србије чији је оснивач Република Србија, Аутономна покрајна или јединица локалне самоуправе можете преузети(ОВДЕ)
  • Допуна конкурса за упис у први разред средњих школа школске 2019/2020. године на територији Републике Србије чији је оснивач Република Србија, Аутономна покрајна или јединица локалне самоуправе можете преузети(ОВДЕ)

ITAcademy и Краљевска фондација и ове године организује најсавременије IT школовање за најбоље матуранте. Детаљније можете прочитати ОВДЕ

Информације за почетак школске 2018/2019. године:

Школска година почиње у понедељак 3.9.2018. године у 8,00h.

Ученици првог разреда треба да буду испред школе  најкасније до 7,45h када ће бити извршена прозивка.

Свим нашим ученицима желимо успешну школску годину.

Наставничко веће Техничке школе!

Распоред часова по одељењима као и списак предметних наставника можете преузети  ОВДЕ

Распоред одељења по учионицама, можете преузети  ОВДЕ