Добродошли

Техничка Школа Ћуприја

Лако и сигурно до изабраног занимања

Важна обавештења

овде можете наћи нека од битнијих документа и кликом преузети иста

Образовни профили

Упознајте се са нашим образовним профилима ради лакшег доношења одлуке приликом уписа
Техничар Друмског Саобраћаја

Ако волите брзину, ако сте авантуристичког духа и трагате за могућношћу да пропутујете свет, упознајете нове људе и пределе, ако волите да бројите километре испред и иза себе, ако желите да се бавите организацијом превоза, повећањем безбедности у саобраћају или да будете инструктори за обуку вожње у ауто-школама, добродошли у саобраћајну струку.

Техничар За Логистику и Шпедицију
Image is not available

Ако вас интересује транспорт, дистрибуција и складиштење робе и желите да радите у транспортном предузећу, робнотранспортном центру или шпедицији у земљи и иностранству, добродошли на саобраћајни смер и образовни профил Техничар За Логистику И Шпедицију.

Возач Моторних Возила
Image is not available

Током трогодишњег школовања ученици стичу потребна знања и вештине из области саобраћаја уз примену савремених метода.

Оператер Израде Намештаја
Image is not available

Образовни профил Оператер за израду намештаја је настао по иновативном моделу образовања, кроз приватно-јавно партнерство компанија и школе и то на иницијативу компаније Стандард Фурнитуре, а све у циљу решавања проблема недостатка кадрова и усмерен је на образовање кадрова потребних у привредном сектору.

Столар
Image is not available

Занимање Столар омогућава осамостаљивање ученика за обављање свих активности усмерених на спровођење различитих производних поступака.

Индустријски Механичар
Image is not available

Ученици који се школују за индустријског механичара имаће практичну наставу у предузећу у континуитету од по неколико месеци, и то у другом разреду три месеца, а у трећем два пута по три месеца у блоку.

Бравар Заваривач
Image is not available

Ако имате жељу да се специјализујете за израду делова различитих металних конструкција, односно да научите да обрађујете различите металне цеви и лимове , као и да изводите различите поступке монтаже у оквиру грађевинских објеката, најбоље је да стекнете дуплому за занимање БРАВАР – ЗАВАРИВАЧ за које треба да се школујете укупно 3 године.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Техничар Друмског Саобраћаја

Техничар За Логистику и Шпедицију

Возач Моторних Возила

Оператер Израде Намештаја

Столар

Индустријски Механичар

Бравар Заваривач

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Све школске вести на једном месту.

8 months ago

Ванредно Школовање

У наставку се налазе информације везане за вандредно школовање.

Обавештења

Овде можете наћи сва најновија обавештења за вандредне ученике.

Преквалификација

Променили бисте занимање? Овде су вам доступне све информације о преквалификацији.

Доквалификација

Желите да придодате још неко знање вашем тренутном занимању? Овде се можете информисати о доквалификацији.

Специјализација

Желите да се специјализујете у делатности која вам највише одговара? Овде се можете информисати о специјализацији.

Бенефити уписа техничке школе

Ц категорија

Редовни ученици који у нашој школи похађају образовни профил ТЕХНИЧАР МОТОРНИХ ВОЗИЛА могу полагати возачки испит за Ц категорију, а обука и полагање су БЕСПЛАТНИ.

Б категорија

Редовни ученици који у нашој школи похађају образовни профил ТЕХНИЧАР ДРУМСКОГ САОБРАЋАЈА могу полагати возачки испит за Б категорију, а обука и полагање су БЕСПЛАТНИ.

Пројекти ученичког парламента

У овом сегменту се можете упознати са неким од пројеката ученичког парламента.