UPIS 2017/2018

Tradicija školstva u Ćupriji potiče još iz vremena Ustavobranitelja kada je 1839.godine osnovana prva osnovna škola. Do kraja 19.veka sva značajnija naselja sadašnjeg Pomoravskog okruga dobiće osnovnu školu.
U prvoj deceniji 20. veka Ćuprija dobija i srednje škole.

OBRAZOVNI PROFILI

1. Tehničar drumskog saobraćaja
    2. Tehničar unutrašnjeg saobraćaja
    3. Vozač motornih vozila
    4. Bravar zavarivač

Misija naše škole je kvalitetno odvijanje vaspitno-obrazovnog procesa, osposobljavanje učenika za uključivanje u svet rada i dalje školovanje, podsticanje ličnog razvoja učenika i nastavnika, negovanje međusobnog razumevanja i uvažavanja svih aktera školskog života.

VANREDNO ŠKOLOVANJE

Vanredno školovanje (ukoliko želite nastaviti prekinuto školovanje ili nikada niste ni pohađali srednju školu). Upis u prvi razred se vrši konkursom za upis u junskom roku sa redovnim učenicima po proceduri koje propisuje Ministarstvo prosvete i objavljuje ga putem javnih medija.